New technologies at NG Logic

Recently we have completed a number of projects in Python/Django for our US customers. Our Django teams are getting bigger and bigger, and we encourage our prospect customers to use this technology for their websites. Also we have started development of Android project and expect growth in this segment.

2012-01-25 [ ... ]
Folder

Potrzebujesz szybko aplikacji internetowej za przystępną cenę?

Zamów ją u nas! Zamów ją w Django!

Django to system (framework) do szybkiego tworzenia i wdrażania aplikacji internetowych (webowych). NG Logic wykonała wiele dużych projektów w tym systemie dla globalnych korporacji i uważamy się za ekspertów w tej technologii. Zatrudniamy najlepszych programistów Python/Django.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania darmowej wyceny i określenia czasu realizacji Twojego projektu.

A jeżeli potrzebujesz coś bardziej skomplikowanego, to rozważ też wykorzystanie systemu CMS o nazwie Plone. Zajmujemy się jego wdrożeniamy od paru lat.

Poniżej parę zrzutów ekranu z naszych ostatnich projektów.

Aplikacja Facebook - AUTODESK EDUCATION

image001.png image001.png

Ta aplikacja prezentuje aktualności z firmy Autodesk, pozwala na uzyskanie pomocy technicznej, oraz umożliwia uzyskanie numerów seryjnych oraz ściągnięcie wersji edukacyjnych oprogramowania firmy Autodesk. Aplikacja ta została stworzona w Django jako Facebook Page tab i jest zintegrowana z API wewnętrznych systemów Autodesku w celu ściągnięcia wymaganych danych oraz zarządzania numerami seryjnymi. Aplikacja jest dostępna pod adresem: http://www.facebook.com/Autodeskedcommunity

 AUTODESK UNIVERSITY VIRTUAL - aplikacja webowa i Facebook

image011.png image013.png
image014.png

Ta aplikacja udostępnia zbiór sesji edukacyjnych video pogrupowanych i filtrowanych w dowolny sposób. Korzystaliśmy mocno z technologii dynamicznego budowania stron jak AJAX i JS. Strona jest także zintegrowana z odtwarzaczen video Oolaya, Tweeterem oraz Facebookiem. Użytkownicy mogą dodawać sesje do ulubionych, komentować i oceniać każdą sesję, ściągnąć dodatkowe materiały, przejrzeć inne filmy oraz listę sponsorów i wykładowców. Aplikacja może być osadzona jako iframe w Facebook albo wdrożona samodzielnie. Baza danych sesji, wykładowców itp. jest synchronizowana z wewnętrznymi systemami Autodesku. Aplikacja jest dostępna pod adresem: http://apps.facebook.com/autodeskuniversity

 

AUTODESK TEAM ONE CONFERENCE - Aplikacja webowa

 

image017.png image019.png

Ta aplikacja bazuje na poprzedniej, tj. University Virtual. Rozszerza ją o dodatkowe mozliwości konfiguracyjne interfejsu użytkownika oraz interfejs administracyjny, który pozwala na dodawanie, edycję i usuwanie wszystkich danych prezentowanych przez aplikację. Dostępne są także statystyki dotyczące wizyt użytkowników.

 CRAWLER SYSTEM

Dla polskiej firmy marketingowej stworzyliśmy system pobierania i analizy danych ze stron internetowych. Składał się z puli aplikacji pobierających dane (scrapers), zreplikowanego systemu bazodanowego, indeksu bazującego na Lucene, silnika raportującego oraz interfejsu użytkownika napisanego w Django. Byliśmy także odpowiedzialni za utrzymanie systemu oraz przygotowywanie nowych wersji systemu.


 
copyright (c) NGLogic 2010