New technologies at NG Logic

Recently we have completed a number of projects in Python/Django for our US customers. Our Django teams are getting bigger and bigger, and we encourage our prospect customers to use this technology for their websites. Also we have started development of Android project and expect growth in this segment.

2012-01-25 [ ... ]
Folder

Specjalizujemy się w dedykowanych aplikacjach

... budowanych tak, aby zaspokajały specyficzne wymagania i wypełniały ściśle określone funkcje.

Ten obszar tworzenia oprogramowania jest jednym z najbardziej wymagających i interesujących: wymaga ścisłej współpracy z klientem, ciągłego uwzględniania zmian w stosunku do pierwotnej specyfikacji, częstego dostarczania i prezentowania działających wersji oprogramowania końcowym użytkownikom, a także opanowania wielu różnych technologii i umiejętności połączenia ich tak, by współpracowały. I w tym jesteśmy dobrzy!

 

Poniżej wymienione są obszary, w których już mamy doświadczenie i wiedzę, zatem możemy zacząć pracę od razu. Jesteśmy jednak otwarci na nowe wyzwania, więc jeśli Twój projekt nie mieści się w żadnej z tych dziedzin, i tak chętnie podejmiemy się jego realizacji.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz współpracę na wysokim poziomie. Jeżeli chcesz dowiedzieć się wiecej na temat tego, jak pracujemy, odwiedź tę stronę. Możesz także kliknąć na wybrany typ aplikacji, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

Chętnie dowiemy się, jak możemy Ci pomóc i dostarczymy wstępny kosztorys. Zapraszamy do wysyłania maili z opisem projektu na adres uslugi@nglogic.com. Zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo otrzymanej dokumentacji (możesz skorzystać z naszego klucza publicznego S/MIME do szyfrowania poczty).


 
copyright (c) NGLogic 2010