New technologies at NG Logic

Recently we have completed a number of projects in Python/Django for our US customers. Our Django teams are getting bigger and bigger, and we encourage our prospect customers to use this technology for their websites. Also we have started development of Android project and expect growth in this segment.

2012-01-25 [ ... ]
Folder

   title_pl.gif

Koncentrujemy się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Tworzymy aplikacje dedykowane do wypełniania konkretnych zadań, dostarczamy rozwiązania wykorzystujące Internet i urządzenia mobilne. Mamy doświadczenie w obsłudze klientów polskich i zagranicznych. Współpracujemy z klientami na każdym etapie realizacji zlecenia, poczynając od planowania strategii, poprzez analizę, projektowanie, implementację i wdrażanie gotowej aplikacji, aż po administrowanie i rozwój.

products.gif uslugi.gif


Osią naszej działalności jest tworzenie dedykowanych aplikacji, które zaspokoją konkretne i specjalistyczne potrzeby klientów.


Oferujemy usługi tworzenia oprogramowania  w następujących dziedzinach:

Naszym atutem jest znajomość i stosowanie nowoczesnych technologii informatycznych, niskie koszty własne i szybki czas realizacji projektów. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzeb klientów – dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie proponować najlepsze rozwiązania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

pudelko-slr.gif   softreg.gif

kompletna i elastyczna biblioteka - stanowi kompleksowe rozwiązanie kwestii licencji na aplikacje. [więcej]
     
pudelko-bv.gif    

boxview.gif

środowisko programistyczne opracowane wraz z partnerem z USA - przeznaczone do tworzenia oprogramowania na procesory DSP i kontrolery. [więcej]


 
copyright (c) NGLogic 2010